3 PODSTAWOWE POWODY, DLA KTÓRYCH BITCOIN JEST BYCZY PO SPADKU PONIŻEJ 9 TYS. DOLARÓW

W sobotę, Bitcoin zdecydowanie zanurzył się poniżej 9000 dolarów, osiągając najniższe wartości, których nie widziano w ciągu tygodnia. Było to posunięcie, które zlikwidowało dziesiątki milionów dolarów długów, wstrząsając bykami z ich oczekiwań do góry nogami.

Jednak wielu analityków pozostaje zasadniczo optymistycznych, powołując się na szereg trendów wskazujących, że Bitcoin nadal ma byczy podtekst. Niektóre z tych trendów są następujące.

#1: GÓRNICY WCIŠŻ PODWYŻSZAJŠ STAWKĘ HASZYSZU
Bitcoin’s hash rate wziął dip po tym jak nagroda za blok zmniejszyła się o połowę w maju.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Zmniejszenie o połowę w zasadzie spowodowało spadek przychodów górników o 50%. W związku z tym wielu górników na marży zostało zmuszonych do zaprzestania działalności.

Podkaster finansowy Preston Pysh napisał w następstwie tego wydarzenia:

„Podczas obcięcia o połowę w 2016 roku, cena poszła na boki przez 9 dni, po czym nastąpił spadek o 28%, a powrót do obniżki o połowę trwał 100 dni“. Mentalnie przygotuj się do czyszczenia wydajności i regulacji trudności, ponieważ protokół przygotowuje wszystkich pasażerów do startu“.

Jednak ze względu na to, co wydaje się być letnią porą deszczową w Chinach i nowy sprzęt górniczy, górnikom udało się szybko odzyskać równowagę. CoinMetrics poinformował wcześniej w tym miesiącu, że wskaźnik haszu w sieci Bitcoin jest teraz z powrotem do poziomu sprzed uzdrowienia.

To spowodowało, że Hash Ribbons, wskaźnik, który pochodzi sygnały z średnich kroczących stawki haszu, z drukowania pozytywny sygnał. Charles Edwards, menedżer ds. zasobów cyfrowych, napisał na temat wskaźnika opartego na współczynniku haszu:

„Hash Rate „Odzyskiwanie“ wygląda na to, że może nastąpić w następny weekend… Sygnał Hash Ribbon „Kup“ również wymaga pędu cenowego do poprawy stąd, więc może trwać nieco dłużej niż tydzień.“